O nas

 

Daily Care to zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Zasięgiem swoich działań obejmujemy Poznań oraz okolice podmiejskie Poznania. Terapię przeprowadzamy u pacjenta w miejscu zamieszkania, a naszym celem jest doprowadzenie do maksymalnej sprawności.

Układamy dla Państwa kompleksowe programy rehabilitacyjne dostosowane do rodzaju schorzenia. Rehabilitacja dobrana indywidualnie pozwoli Państwu w krótszym czasie poprawić stan zdrowia. Cenimy komfort, bezpieczeństwo i wygodę – dlatego terapię przeprowadzamy u Państwa w domu oraz czas – dlatego nie trzeba czekać w długich kolejkach. Nasza praca opiera się na sprawdzonych i nowoczesnych metodach. W rehabilitacji podchodzimy do organizmu jako całości i stawiamy na leczenie kompleksowe.

Świadczymy nasze usługi z pasją oraz ciągle się rozwijamy uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i poznając nowoczesne metody fizjoterapeutyczne. Zachęcamy to wypróbowania naszej terapii. Istnieje możliwość rezerwacji wizyt jednorazowych jak i wygodnych karnetów na większą ilość wizyt.