O nas

 

Daily Care to zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Zasięgiem swoich działań obejmujemy Poznań oraz okolice podmiejskie Poznania. Terapię przeprowadzamy u pacjenta w miejscu zamieszkania, a naszym celem jest doprowadzenie do maksymalnej sprawności.

Układamy dla Państwa kompleksowe programy rehabilitacyjne dostosowane do rodzaju schorzenia. Rehabilitacja dobrana indywidualnie pozwoli Państwu w krótszym czasie poprawić stan zdrowia. Cenimy komfort, bezpieczeństwo i wygodę – dlatego terapię przeprowadzamy u Państwa w domu oraz czas – dlatego nie trzeba czekać w długich kolejkach. Nasza praca opiera się na sprawdzonych i nowoczesnych metodach. W rehabilitacji podchodzimy do organizmu jako całości i stawiamy na leczenie kompleksowe.

Świadczymy nasze usługi z pasją oraz ciągle się rozwijamy uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i poznając nowoczesne metody fizjoterapeutyczne. Zachęcamy to wypróbowania naszej terapii. Istnieje możliwość rezerwacji wizyt jednorazowych jak i wygodnych karnetów na większą ilość wizyt.

Wawrzyniec Matysko

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Magister fizjoterapii, który wykształcenie zdobył podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest prawdziwym pasjonatem fizjoterapii, który nieustannie poszerza swoją wiedzą uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jego doświadczenie w klubie siatkarskim polskiej ekstraklasy pozwoliło mu poznać specyfikę terapii pourazowej, dolegliwości bólowych oraz objawów przeciążenia narządu ruchu. Jako terapeuta manualny metody Rakowskiego, specjalista Kinesiology Tapingu, igłoterapii i zabiegów naturalnych, znawca technik osteopatycznych niesie skuteczną pomoc w zwalczaniu bólów kręgosłupa, rozluźnianiu napiętych mięśni, fizjoterapii aparatu żucia. Jego skrupulatność, dbałość o edukację chorego oraz wnikliwość w analizowaniu przyczyn dolegliwości składają się na kompleksowe podejście do pacjenta i jego problemu.

Sara Walczak

Fizjoterapeuta, terapeuta IBITA Bobath

Magister fizjoterapii, która tytuł zdobyła po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. To certyfikowana terapeutka metody IBITA Bobath, PNF i Kinesiology Tapingu. Jest specjalistką terapii pacjentów z problemami neurologicznymi, skutecznie pomaga również osobom z dolegliwościami bólowymi oraz w ramach rehabilitacji pooperacyjnej. Podczas wieloletniej działalności z osobami niepełnosprawnymi doskonaliła swoje kompetencje zawodowe i zdobyła umiejętność skutecznego motywowania pacjentów do pracy. W swojej codziennej praktyce wprowadza zasadę: „nie mówimy: nie damy rady”. Zjednuje sobie pacjentów optymizmem, ujmującym uśmiechem i cierpliwością.